Opravy a testování vstřikovačů, expres výměnným způsobem 

Opravy vstřikovačů provádíme za použití výhradně originálních dílů výrobce a jejich stav ověřujeme na plně automatických zařízeních s výstupním protokolem z těchto stanic - takto námi opravené vstřikovače vykazují hodnoty nových vstřikovačů.


Nabízíme Vám


  • Přesné a plně automatické otestování dieselových vstřikovačů s protokolem testu ze zkušební stolice (nově po domluvě i na počkání)
  • Kódování vstřikovačů
  • Automatické odesílání protokolů ze zkušební stolice na Váš e-mail
  • Vždy pokud jsou vstřikovače způsobilé k provedení testu obdržíte protokoly dva, jeden prokazující stav vstřikovačů před opravou a druhý vždy po opravě vstřikovačů.
  • Po testu budete telefonicky informováni o stavu vstřikovačů s následnou konzultací a návrhem opravy a ceny
  • Na vyžádání Vám zhotovíme mikroskopickou fotodokumentaci případných vnitřních poškození vstřikovače (vhodné zejména pro autoservisy a následně pro zákazníka)
  • Expresní dodání repasovaných vstřikovačů výměnným způsobem
  • Veškeré opravy provádíme za použití pouze originálních dílů výrobce.

Vybrat si můžete z těchto variant


Varianta 1 


Zákazník nebo servis po vymontování vstřikovače z vozidla, si na našich stránkách vytvoří jednoduchou objednávku na odvoz k opravě či testování a o víc se již nestará. 

Náš kurýr vstřikovač vyzvedne a po servisu stejně tak doručí zpět. Doba pro tuto variantu jsou 3 pracovní dny od doručení.  


Varianta 2


Zákazník vstřikovače dopraví již demontované na naši pobočku osobně. Doba opravy pro tuto variantu je zpravidla do druhého dne. 


Varianta 3 


Zákazník si předem s námi domluví den a čas přistavení vozidla v našem smluvním autoservisu, odkud bude díl demontován a po renovaci zpět namontován do vozidla. Doba opravy pro tuto variantu je zpravidla do 5-ti pracovních dnů. 


Varianta 4


EXPRES výměnným způsobem. Zákazník nebo servis při tvorbě objednávky na odvoz vadných vstřikovačů uvede značku a číslo vstřikovače, které odesílá. Po přijetí zásilky je automaticky odeslána zásilka vstřikovačů repasovaných zpět. Doba pro tuto variantu je

 24 - 48 hodin. 


Nejprve protokol a zjištění závad


   Po doručení Vašich vstřikovačů jsou tyto následně otestovány na zkušební stolici a jejich stav je stvrzen protokolem z tohoto zařízení, který je rovněž odeslán na Váš e-mail. 

   Po-té budete telefonicky informováni o stavu vstřikovačů, budou Vám podrobně vysvětleny naměřené hodnoty vstřikovače uvedené v protokolu a bude Vám navržen ideální způsob vedoucí k odstranění závad, včetně ceny za tyto úkony.

 

  

     OBJEDNAT ZDARMA SVOZ VSTŘIKOVAČŮ

Zde můžete pokračovat na...

Služby - Úvod - Opravy čerpadel - Čištění vstřikovačů - Objednání svozu Kontakt - Problematika vstřikovačů - Pro autoservisy - Testování za osobní účasti - E-SHOP